>>>> Главная Новости Виды металлической кровли

Интернет-магазин строительных товаров Буд Маркет. Все товары для строительства в одном месте.

Ваша корзина

Ваша корзина пуста.

Виды металлической кровли

Виды металлической кровлиАлюміній використовується в якості сировини для виробництва фальцевой покрівлі металочерепиці. Головним достоїнством такого типу покрівлі є її тривалий термін експлуатації. Вона стійко переносить практично будь-які дії, не вицвітає під впливом сонячних променів і зберігає свій первісний вигляд протягом тривалого терміну. Термін експлуатації алюмінієвої покрівлі оцінюється фахівцями в 100 і більше років. Завдяки невеликій вазі конструкції монтаж такої покрівлі відбувається без праці.

Кріплять алюмінієві листи за допомогою кляймерів, які допомагають компенсувати деформації покрівлі при перепадах температури. Основною перевагою такого типу кріплень вважається можливість створення повністю герметичній покрівлі, на відміну від, приміром, гофрованих покриттів, які при монтажі кріпляться спеціальними саморезами шляхом наскрізного пробиття.

Алюмінієвий дах складається з мінімальною кількістю швів, оскільки даний покрівельний матеріал продається в рулонах, а не в аркушах, що дозволяє фахівцю самостійно визначити розмір панелей. Такий спосіб монтажу не тільки покращує естетику даху, але й дозволяє уникнути можливих протечек.
Надійні металоконструкції дивіться на сайті tbstandart.com

Покрівля з оцинкованої сталі

Даний тип покрівельного матеріалу протягом тривалого часу користується великим попитом, що обумовлюється його невеликою вартістю, легкістю монтажу і довговічністю.

Оцинкована сталь відмінно переносить вплив будь-яких погодних умов, що гарантує їй тривалий термін служби – понад 100 років.

При виборі такої покрівлі варто звернути особливу увагу на товщину матеріалу. В нашій країні найчастіше використовується сталь товщиною 0,5 міліметра, проте є черепиця товщиною 4 міліметри, яка потребує обережного і акуратного поводження під час монтажу.
 

Центр поддержки

Консультации по товару

  • Тел 1: (0562) 35-00-41
  • Тел 2: (0562) 38-69-26
  • Email:  info@budmarket.in.ua

Строительные советы

Чтобы паркет радовал многие годы, используйте средства по уходу за ним. Пытайтесь не допускать механических воздействий на паркетный пол. Также поддерживайте оптимальный уровень влажности в помещении.

Статистика


Последние новости

Полезные статьи

Как выбрать бензопилу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Мы вконтакте