Агрохімія: види мінеральних добрив

Печать

На сьогоднішній день виділяють два різних типа мінеральних добрив, а саме штучні та натуральні. До числа натуральних спеціалісти відносять фосфоритне борошно, золу. Деякі садівники говорять про те, що зола – це інсектицидний засіб.

Але якщо уважно розглянути хімічний склад золи, то можна зрозуміти, що це досить якісне мінеральне добриво. В ньому є практично всі важливі елементи живлення. Винятком є тільки азот. В золі немає даного елемента.

Зола має досить важливу характеристику. Вона може створювати лужну реакцію. Також в її складі міститься значно більше калія, ніж фосфора. Із-за виникнення лужної реакції, використовувати цей вид натурального мінерального добрива можна тільки для удобрення тих рослин, які потребують кислої реакції грунту.

Штучні мінеральні добрива в свою чергу діляться на комплексні, а також на подвійні і одинарні. До одинарних відносять ті речовини, які вносяться тільки для того, щоб можна було отримати якийсь один певний елемент живлення рослини.

Одинарними мінеральними добривами можна назвати сечовину, сульфат амонію або калію, магнію, аміачну селітру і деякі інші. Більшу частину цих речовин реально замінити спеціальними витяжками, які виготовляються із біогумусу. Також досить часто можуть використовуватись комплексні мінеральні добрива. Єдиний тип речовин, який не підлягає заміні – це сульфат магнію.

Наша компанія tonnaplus.com знає, що таке агрохімія і поділиться цією інформацією з усіма бажаючими. Також у нас всі садівники або городники зможуть придбати необхідні добрива різних типів, якісне насіння і другі важливі речі, потрібні для вирощування гарного врожаю.

Якщо ви не хочете витрачати свій час на пошуки всього необхідного в різних спеціалізованих магазинах, а також бажаєте трохи зберегти свої кошти, то вам варто відвідати наш інтернет магазин.

Подвійні мінеральні добрива це ті, в складі яких міститься відразу два різних елемента живлення. До них відносять амофосфат, кальцієву та калієву селітру.

Комплексні добрива на відміну від інших мають досить складний склад. Більша частина всіх добрив цього типу вважається сольовою. Якщо говорити більш простою мовою, то це означає, що в їх складі міститься складна суміш із мінеральних солей.

Варто зауважити, що такі мінеральні добрива краще всього використовувати тільки на самому початку сезону і в його середині. Якщо говорити про другу половину літа, то підійдуть сольові суміші для томатів, баклажанів і огірків.

Джерело: Tonnaplus