Особливі моменти, на які слід зауважити під час ремонту

Якщо ви робите ремонт своєї оселі, то неодмінно зверніть увагу на якість роботи ваших робітників. Ремонт приміщень є дуже важливим та відповідальним процесом. Як говорить народна мудрість "скупий платить двічі". Звісно це не означає, що треба робити ремонт з великим розмахом, але і не економити на головному.
На початку ремонту вам потрібно знайти кваліфікованих майстрів, які будуть робити вам ремонт. Як це зробити? Треба взяти газету, та подзвонити представнику бригади, потім взяти у нього декілька адрес та з'їздити за ними. Поцікавтесь у хазяїв про роботу людей, яких ви збираєтесь найняти. Якщо відгуки будуть позитивними, то можете прийняти іх на роботу. Якщо ж вам будуть скаржитись, то не треба експериментувати. Дякувати, будівельників зараз багато, є з кого вибрати.
Перш ніж починати роботу, вам необхідно максимально детально продумати дизайн майбутньої квартири, або дому. Для цього ви можете найняти професійного дизайнера, або вигадати власний і неповторний інтер’єр. Якщо ви вирішили розробляти все самотужки, то зверніть увагу на такі фактори вашої оселі, як квадратуру, місцезнаходження та комунікації.
Не слід встановлювати в невеличкій оселі величезні шафи, або робити ліжко на всю гостинну кімнату.
Слід пам'ятати про такий витвір, як складні ліжка. Це такі ліжка, які в складеному стані маскуються під шафи.
Ремонт кімнат потрібно робити згідно з дизайном всієї оселі. Окрім цього пам’ятайте, що шпалери світлого кольору, а також використання дзеркал в якості декору, візуально збільшує розмір приміщення. Так як зараз у моді мінімалізм не варто заставляти все приміщення стільцями, або розкидати по всьому ліжку подушки.
Найголовніше приміщення в вашій оселі, це гостинна кімната. В ній ви будете зустрічати своїх гостей, або проводити час з сем'єю.
Одним із найросповсюдженіших рішень зараз є з'єднання гостинної, наприклад, з кухнею, або їдальнею. У якості умовного розподілу цих приміщень може буди барна стійка, або декілька декоративних колон. Окрім цього слід приділити увагу стелі. Зараз дуже популярно робити натяжні стелі. Вони дуже пасують до будь-якого інтер'єру. Окрім цього ви зможете замаскувати якісь дефекти стелі, або електропроводку.
Також не забудьте про комунікації. Авжеж всі труби треба замаскувати. Для цього можна використати шафи, в яких будуть спеціальні отвори, через які будуть проходити труби. Але не забувайте, що місця з регулюючими клапанами або фланцевими з'єднаннями треба залишити доступними, бо у разі необхідності вам потрібно буде до них дістатися якомога швидше.
Якщо кошти дозволяють, ви також можете зробити поли із підігрівом, адже наші зими сурові, а з опаленням бувають проблеми. Таким чином ви зможете не хвилюватися, що ващі діти захворіють. Їх та ваші ноги завжди будуть у теплі.
Якщо приділити достатньо уваги всім факторам, то у вас не буде жодного приводу бути незадоволеним своїм ремонтом. Також ми радимо проконсультуватися зі спеціалістами, які більш детально зможуть допомогти у виборі будматеріалів та дизайну інтер'єру.