>>>> Главная Новости Встановлюємо кухонну мийку

Интернет-магазин строительных товаров Буд Маркет. Все товары для строительства в одном месте.

Ваша корзина

Ваша корзина пуста.

Встановлюємо кухонну мийку

Така частина кухонного гарнітура як мийка повинна витримувати і високу температуру, і агресивні миючі засоби, і крижану воду. Найкраще для цього підійде мийка з нержавіючої сталі. Вона витримує всі перераховані вище навантаження і до того ж стійка до корозії.

Такі мийки можуть врізатися в стільницю або просто накладатися зверху. Також вони можуть відрізняться покриттям, але тут вибір не великий або матове, або глянсове. Не шкодуйте гроші при покупці, адже неякісна мийка буде галаслива і легко дряпатися. Бажано при покупці проводити перевірку магнітом. Нержавійка не притягується.

Також під всі наші вимоги підходить мийка з керамограніта.

Яка форма мийки зручніше?

Форма - це справа смаку. А ось габарити тут важливі. Встановлено що довжина мийки повинна бути не менше 25 сантиметрів і глибиною не менше 15 сантиметрів. Звертайте увагу на це при виборі та купівлі.

Після покупки приступаємо до монтажу.

Для початку слід підготувати інструмент. Що нам може стане в нагоді - лобзик, дриль, викрутки, плоскогубці, герметик, олівець з рулеткою і в деяких випадках гумовий ущільнювач.

Як встановити врізну мийку.

Для початку слід визначитися з місцем її розташування. Потім відміряєте від дальнього краю стільниці 4 сантиметри і від ближнього краю 6 сантиметрів. Відзначаємо все олівцем. Якщо форма чаші у вас симетрична, то можна покласти її на стільницю зворотною стороною в межах окреслених ліній і обвести олівцем. Потім відступаємо на 1 сантиметр в глиб малюнка і повністю копіюємо контур. За другим внутрішнім контуром і будемо вирізати.

Якщо чаша не симетричні, то простіше і зручніше буде зробити лекало з картону.

Потім за допомогою дриля з насадкою вирізаємо отвір ближче до контуру. Через цей отвір заводимо лобзик і починаємо випилювати. Для того що б відрізаний шматок НЕ провалювався можна його зафіксувати саморізами, вставивши їх в розріз.

Найкраще випилювати з лицьового боку пилою з прямими зубцями.

Після того як зробили розріз і прибрали зайве готуємо сифон, прикручуємо кран і шланги до нього. Встановлюємо спеціальні краби для фіксації мийки. Торець пропила добре обробляємо герметиком. Також наносимо силікон на місце, де буде край чаші і встановлюємо мийку. Силікон потрібен для того, щоб під час експлуатації вода не потрапляла під край раковини і не зволожувала відкритий різ.

Після цього підключаємо до всієї конструкції кран і сифон. Все, робота завершена і можна користуватися!Удачі вам в домашніх справах!

 

Центр поддержки

Консультации по товару

  • Тел 1: (0562) 35-00-41
  • Тел 2: (0562) 38-69-26
  • Email:  info@budmarket.in.ua

Строительные советы

Выбирайте экологически чистые клеи, в основе которых полимеры. Кроме того что они безопасны, они еще и обеспечат дальнейшую защиту от появления плесени и грибка. При этом они не имеют свойство желтеть и могут выдерживать обои любого веса и плотности.

Статистика


Последние новости

Полезные статьи

Устройство дымовых труб

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Мы вконтакте