>>>> Главная |Статьи «АГРОСЕМ» - українська компанія, що продає не тільки товари та послуги, а й результат

Интернет-магазин строительных товаров Буд Маркет. Все товары для строительства в одном месте.

Ваша корзина

Ваша корзина пуста.

«АГРОСЕМ» - українська компанія, що продає не тільки товари та послуги, а й результат

E-mail Печать PDF

У зв’язку зі стрімким ростом технологій, за новинками у аграрній сфері потрібно постійно слідкувати, розуміти та впроваджувати на практиці, щоб наші фермери отримували максимальний прибуток і врожай від своїх ділянок та полів. «Агросем» є однією з найкращих компаній-дистриб’юторів на аграрному ринку України, яка завдяки своїй діяльності впродовж десяти років розповсюджує та поширює передовий досвід в області сільського господарства, включаючи такі напрямки, як насінні культури, мінеральні добрива, аграрна техніка та засоби захисту врожаю. З кожним роком ми рухаємося вперед, і наша основна ціль - в підтриманні високотехнологічних рішень та новітнього устаткування і у розповсюдженні їх на теренах України.

Наша команда постійно росте, зараз нас вже близько 300 однодумців, також 12 наших офісів базуються у різних областях України, не так давно відкрилася школа сервісного інженера для випускників навчальних закладів. Ми щиро пишаємося створеною нами агрономічною службою, в обов’язки якої входить:

  • Передпродажна консультація клієнтів в регіонах.

  • Професійна допомога на всіх етапах сільськогосподарських робіт.

  • Повідомлення про новинки, акції, знижки та пропозиції компанії.

Все робиться з думкою про наших покупців, адже наша основна мета – постачання потрібних якісних товарів та вчасна професійна допомога, що дозволить їм вирощувати таку продукцію, що відповідатиме світовому рівню. Ми сподіваємося внести свій вклад у розвиток сільського господарства нашої держави і претендувати на місце лідера у виробництві та розробці сільськогосподарської техніки і продукції.

«Агросем» завжди постачає партнерам якісну техніку нового покоління, яка забезпечує підвищення продуктивності, економить витрати та проста в управлінні. Ми свято віримо, що майбутнє саме за інноваційними інтелектуальними системами і вони є необхідною умовою розвитку аграрного бізнесу і створення здорової конкуренції у світі.

Тому ми допомагаємо партнерам впровадити сучасні рішення, які забезпечують підвищення ефективності виробництва. Постійні позитивні відгуки від користувачів та збільшення продажів тільки підтверджує, що ми знаходимося на правильному шляху.

Окрім того, наші менеджери постійно відвідують заводи та дослідні поля наших постачальників, щоб детально ознайомитись з асортиментом брендів та їх ефективністю. Ці поїздки допомагають нам наочно переконатись в ефективності та дають глибоке розуміння специфіки застосування продукції. Це дозволяє точно консультувати надалі наших партнерів і бути впевненими у наших товарах. Ми постійно розвиваємось, щоб наш сервіс був на найвищому рівні.

Перегляньте наш асортимент та звертайтеся до нас по будь-яким питанням по вказаним на сайті номерам телефону і наш менеджер запропонує вам продукти, техніку, запчастини, сервіс і підтримку високого рівня.

Джерело: Agrosem

 

Центр поддержки

Консультации по товару

  • Тел 1: (0562) 35-00-41
  • Тел 2: (0562) 38-69-26
  • Email:  info@budmarket.in.ua

Строительные советы

Можно укладывать подкладку для тепло- и звукоизоляции и на лестницы. Загибать ее нужно вниз по краю ступенек и закрепляя клеем. Таким образом края ступенек выйдут округлыми, а покрытие будет изнашиваться не так быстро. При этом устранятся неровности ступенек.

Статистика


Последние новости

Полезные статьи

Как выбрать бензопилу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Мы вконтакте