>>>> Главная Новости Особливі моменти, на які слід зауважити під час ремонту

Интернет-магазин строительных товаров Буд Маркет. Все товары для строительства в одном месте.

Ваша корзина

Ваша корзина пуста.

Особливі моменти, на які слід зауважити під час ремонту

Якщо ви робите ремонт своєї оселі, то неодмінно зверніть увагу на якість роботи ваших робітників. Ремонт приміщень є дуже важливим та відповідальним процесом. Як говорить народна мудрість "скупий платить двічі". Звісно це не означає, що треба робити ремонт з великим розмахом, але і не економити на головному.
На початку ремонту вам потрібно знайти кваліфікованих майстрів, які будуть робити вам ремонт. Як це зробити? Треба взяти газету, та подзвонити представнику бригади, потім взяти у нього декілька адрес та з'їздити за ними. Поцікавтесь у хазяїв про роботу людей, яких ви збираєтесь найняти. Якщо відгуки будуть позитивними, то можете прийняти іх на роботу. Якщо ж вам будуть скаржитись, то не треба експериментувати. Дякувати, будівельників зараз багато, є з кого вибрати.
Перш ніж починати роботу, вам необхідно максимально детально продумати дизайн майбутньої квартири, або дому. Для цього ви можете найняти професійного дизайнера, або вигадати власний і неповторний інтер’єр. Якщо ви вирішили розробляти все самотужки, то зверніть увагу на такі фактори вашої оселі, як квадратуру, місцезнаходження та комунікації.
Не слід встановлювати в невеличкій оселі величезні шафи, або робити ліжко на всю гостинну кімнату.
Слід пам'ятати про такий витвір, як складні ліжка. Це такі ліжка, які в складеному стані маскуються під шафи.
Ремонт кімнат потрібно робити згідно з дизайном всієї оселі. Окрім цього пам’ятайте, що шпалери світлого кольору, а також використання дзеркал в якості декору, візуально збільшує розмір приміщення. Так як зараз у моді мінімалізм не варто заставляти все приміщення стільцями, або розкидати по всьому ліжку подушки.
Найголовніше приміщення в вашій оселі, це гостинна кімната. В ній ви будете зустрічати своїх гостей, або проводити час з сем'єю.
Одним із найросповсюдженіших рішень зараз є з'єднання гостинної, наприклад, з кухнею, або їдальнею. У якості умовного розподілу цих приміщень може буди барна стійка, або декілька декоративних колон. Окрім цього слід приділити увагу стелі. Зараз дуже популярно робити натяжні стелі. Вони дуже пасують до будь-якого інтер'єру. Окрім цього ви зможете замаскувати якісь дефекти стелі, або електропроводку.
Також не забудьте про комунікації. Авжеж всі труби треба замаскувати. Для цього можна використати шафи, в яких будуть спеціальні отвори, через які будуть проходити труби. Але не забувайте, що місця з регулюючими клапанами або фланцевими з'єднаннями треба залишити доступними, бо у разі необхідності вам потрібно буде до них дістатися якомога швидше.
Якщо кошти дозволяють, ви також можете зробити поли із підігрівом, адже наші зими сурові, а з опаленням бувають проблеми. Таким чином ви зможете не хвилюватися, що ващі діти захворіють. Їх та ваші ноги завжди будуть у теплі.
Якщо приділити достатньо уваги всім факторам, то у вас не буде жодного приводу бути незадоволеним своїм ремонтом. Також ми радимо проконсультуватися зі спеціалістами, які більш детально зможуть допомогти у виборі будматеріалів та дизайну інтер'єру.

 

Центр поддержки

Консультации по товару

  • Тел 1: (0562) 35-00-41
  • Тел 2: (0562) 38-69-26
  • Email:  info@budmarket.in.ua

Строительные советы

Чтобы паркет радовал многие годы, используйте средства по уходу за ним. Пытайтесь не допускать механических воздействий на паркетный пол. Также поддерживайте оптимальный уровень влажности в помещении.

Статистика


Последние новости

Полезные статьи

Как выбрать бензопилу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Мы вконтакте